Tomasz Targosz

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Pracuję w sprzedaży od 11 lat, w tym 5 lat w branży finansowej. Propaguję model sprzedażowy oparty na skupieniu się na Kliencie, w kontaktach beiznesowych stawiam na szczerość, empatię i nastawienie na drugiego człowieka. Tego też uczę będąc od ponad 3 lat Trenerem Biznesu. Jestem pasjonatem ciągłego rozwoju, codziennie poszukuję nowych rozwiązań, inspiracji w szerokiej gamie lektur (rocznie czytam min. 24 książki z zakresu psychologii, marketingu, sprzedaży, motywacji, osiągania celów), cały czas sam staram się uczestniczyć w nowych konferencjach i szkoleniach. Wszystko po to, aby walczyć o przewagę na rynku moich Klientów. To właśnie firmy i jej przedstawiciele są najważniejsi, ich cele i strategie do realizacji. Ja jestem tylko wiedzą, doświadczeniem, jestem środkiem do sukcesu innych.

Obszary coachingu, w których się specjalizuję

Jako Trener Biznesu zajmuję się głównie najbardziej praktycznym pod względem wyników w pracy modelem coachingu, jakim jest coaching handlowy. Dodatkowo zuważyłem, że obecnie Klientom częściej chodzi o korzystanie z form mentoringu, gdzie potrzebują też prkatycznych rad odnośnie ich stanowiska pracy.

Moje doświadczenie – klienci/znaczące projekty

W trakcie kariery sprzedażowej zajmowałem stanowiska od obsługi pośredniej Klientów, jako Operator CC, przez stanowiska obsługi bezpośredniej, aż po stanowisko Project Managera i koordynatora zespołu. Pracowałem w 7 różnych branżach, co daje mi szerokie pogląd na rynek sprzedaży w Polsce.

Jako Trener prowadziłem Akademię Trenerów Sprzedaży, gdzie pomogłem 64 Absolwentom uzyskać tytuł Trenera Sprzedaży, 3 z nich kontunowała ze mną współpracę jako praktykanci. Prowadziłem ponad 300 godzin szkolenoowych z takich tematów jak Psychologia Sprzedaży, Projektowanie Szkoleń, Wystąpienia Publiczne i Coaching Handlowy.

Jako Trener Wewnętrzny spędziłem ponad 400 godzin na szkoleniach grupowych, oraz 180 godzin na indywidualnym wprowadzaniu nowych pracowników do pracy. Odpowiadałem za rozwój ponad 100 osób na podległym terenie.

Jako właściciel firmy szkoleniowej miałem przyjemność podnosić zyski i usprawniać pracę wsród liderów brnaży finansowej – Citi Gold, Nordea, Noble Bank, TU Europa.

Przygotowanie merytoryczne – wykształcenie/certyfikaty

Posiadam tytuł magistra Uniwersytetu Wrocławskiego ze specjalizacją Marketing Polityczny (w ramach pracy magisterskiej robiłem badania z dziedziny komunikacji niewerbalnej). Od 2012 roku posiadam certyfikat Trenera Sprzedaży, Dyplom Trenera Training & Development, oraz jestem Praktykiem Mikroekspresji (w trakcie certyfikacji na Trenera Mikroekspresji).