Alicja Buczak-Zapart

Dlaczego warto ze mną współpracować?

W mojej pracy kluczowe jest zaangażowanie, pasja i satysfakcja z tego, co robię. Cieszy mnie, kiedy to podejście „udziela się” moim klientom, kiedy odnajdują swoją motywację i rozwiązują problemy lub kiedy poprawia się jakość ich życia – zarówno w wymiarze osobistym, jak i zawodowym. 

Jest psychologiem, coachem ICF oraz trenerem z 17-letnim doświadczeniem.
Ma także przygotowanie terapeutyczne w zakresie systemowej terapii rodzin. Ukończyła Szkołę Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ponadto brała udział w szkoleniu przygotowującym do praktykowania metody Points Of You oraz w warsztacie „Dobre praktyki w coachingu grupowym”.

Prowadzi procesy coachingowe dla właścicieli firm, menedżerów średniego
i wyższego szczebla. Specjalizuje się w pracy nad rozwojem i efektywnością własną oraz w budowaniu efektywnych zespołów, dotykając obszarów związanych
z przywództwem, motywacją oraz rozwiązywania konfliktów. W pracy coachingowej wykorzystuje modele coachingu co-active i co-creative oraz metodę Points Of You.

Zrealizowała ponad 1200 dni szkoleniowych oraz 200 godzin procesów coachingowych, głównie dla kadry menedżerskiej oraz właścicieli firm z branży finansowej, produkcyjnej oraz usług hotelowo-gastronomicznych. Tworzyła
i realizowała programy szkoleniowe z zakresu zarządzania kompetencjami, rozwoju zawodowego, motywacji i coachingu, m.in. dla Grupy ATM, Ernst &Yong, Zamku Topacz, Inter-es Deweloper, ToYa.