Pomoc psychologiczna

Cele, które nasi klienci chcą osiągnąć za pomocą procesu coachingowego, wymagają niekiedy rozszerzenia stosowanych przez nas form pracy o terapię indywidualną. W takich przypadkach oferujemy pomoc współpracujących z KWARTEM psychoterapeutów.

Czym się różni coaching od terapii?

Proces coachingowy skupia się na celu do osiągnięcia, a coach towarzyszy klientowi w planowaniu działań na przyszłość. Z kolei podczas terapii pomagamy klientom w analizie oraz uporządkowaniu swoich doświadczeń z przeszłości i związanych z nimi trudnych emocji.

Polecany przez nas psychoterapeuta

Agata Pawlicka-Czarny – psychoterapeutka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej, które wchodzi w skład Polskiej Rady Psychoterapii. Jej praca terapeutyczna z pacjentami jest nadzorowana przez certyfikowanych terapeutów i superwizorów w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej.

Do tej pory ukończyła następujące szkolenia: Diagnoza kliniczna DSM IV – I i II stopień, Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa, Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Lękowych, Integratywna Psychoterapia Depresji, Hipnoza kliniczna – szkolenie podstawowe i zaawansowane. Psychosomatoterapia, praca z ciałem, mindfulness, Terapia pacjentów z zaburzeniem jedzenia i Psychoterapia par. Odbyła 6 miesięczny staż w Zamkniętym Oddziale Psychiatrycznym, przy Specjalistycznym Zespole Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu. Jest absolwentką 4-letniego Studium psychoterapii w Instytucie Psychoterapii Integratywnej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Agaty Pawlickiej-Czarny.