Tomasz Wróbel

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Albo się rozwijasz, albo… zwijasz…

Usłyszane

Od ponad 15 lat uczę ludzi jak poruszać się w sferze szeroko rozumianych finansów – najpierw klientów a następnie ludzi którzy pracę w finansach wybrali jako swój zawód. Swoją wiedzę opieram na swoich doświadczeniach – porażkach i sukcesach, pracy z ludźmi od których mogłem się uczyć, sytuacjach jakie mnie spotkały i decyzjach jakie musiałem podjąć.

Ciekawość, niezliczone wykorzystane okazje do nauki jakie daje mi moje doświadczenie zawodowe oraz praca z ludźmi, która sprawia mi niesamowitą frajdę, spowodowała że chcę dzielić się swoją wiedzą z innymi, wspólnie szukać rozwiązania na otaczające nas problemy.

Jestem połączeniem „hardwaru z softwarem” – humanistą w świecie ekonomii i zarządzania gdzie królują wyniki sprzedaży i rosnące słupki, gdzie niewielu ma czas aby się zatrzymać w maratonie spraw zawodowych… Jestem tym, który nie boi się włożyć kij w mrowisko aby zmusić odbiorcę do kreatywnego myślenia, wyciąga z kołowrotka codziennej zawodowej rutyny – a wszystko to z dawką humoru i zabawy gdyż tak najchętniej się uczymy.

 

Obszary coachingu, w których się specjalizuję

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, zaangażuj mnie, a zrozumiem”

Konfucjusz

Często podziwiam tych którzy dokładnie wiedzą ile osób spotkali i ile godzin poświęcili na nauczanie lub przekazywanie wiedzy – ja, niestety nie jestem w stanie. Od ponad 10 lat spotykam się z ludźmi na dużych konferencjach, pracach w małych grupach i spotkaniach indywidualnych aby przekazać im wiedzę i natchnąć do działania:

  • z techniki sprzedaży – zrozumieć potrzeby drugiego człowieka
  • z budowania „sales story” – bo wszystko ma swoja historię
  • z motywowania – odkrywaniu w sobie uśpionych pokładów energii i pracy nad własną samooceną i marzeniami
  • z zarządzanie zespołem – jak słuchać innych aby być słuchanym, jak być liderem a nie zachowywać się jak lider
  • z zarządzanie czasem – jak wykorzystać cenny czas z naszego cennego życia, którego nie wykorzystujemy

 

Moje doświadczenie

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”                                                                                                                                                                              Konfucjusz

Świat finansów nie ma dla mnie tajemnic gdyż doświadczałem go we wszystkich możliwych dziedzinach na wszystkich możliwych stanowiskach.

Ponad 7-mio letnie doświadczenie managerskie w sektorze B2B nauczyło mnie aby być mentalnym i biznesowym przewodnikiem nie tylko dla moich pracowników ale i pracowników firm współpracujących ze mną.

Pracowałem z największymi firmami sektora finansowego – bankowego, ubezpieczeniowego, inwestycyjnego – aktywnie uczestnicząc w rozwoju pracowników tych firm od kadry zarządzającej po pracowników szeregowych. Do moich partnerów biznesowych należą m.in.: Deutsche Bank Polska, Alior Bank, Raiffeisen Bank, ING Bank Śląski, DNB Nord, Meritum Bank, Noble Bank, Getin Bank, Open Finance, Home Broker, Tax Care, Expander Advisors, Investors Dom Maklerski, Profit, Swiss Life Select, Platinum Eye, Polski Inkubator Biznesu, Tru Story.

Szukając rozwiązań i poszerzania swojej wiedzy szukam natchnienia w innych branżach oraz u wielu mówców/mentorów/coachów/trenerów. Wszystkich szkoleń, które ukończyłem oraz certyfikatów, które otrzymałem nie mogę porównać z ciężką pracą z ludźmi która zaowocowała wspólnymi sukcesami, przyjaźnią, rozpoznawalnością, doświadczeniem i ogromną wspólną satysfakcją… i to jest moje największe doświadczenie.